PARTNERSTWO

  • icon
Oferta partnerska

Oferta partnerska

Witam wszystkich.

Szanowni Internauci oferujemy program partnerski oparty na zarabianiu od poleconego Klienta. Za każdego poleconego partner otrzyma wynagrodzenie w wysokości od 10 do 25%. Oczywiści e Przygotowuję grafikę na potrzeby stron WWW a także poligrafii. Wszystkie wizytówki, serwisy, sklepy internetowe wykonuję na systemach (CMS), takich jak: WodrPress, Joomla, itp. Dla wymagających również na systemie Presta Shop wykonuję sklepy online. Projektuję i przekazuję do druku projekty wizytówek, folderów, ulotek, plakatów oraz duże projekty graficzne wielkoformatowe na potrzeby bilbordów.

Od zawsze moim powołaniem była twórczość graficzna i techniczna. Do każdego Klienta tworzę projekty indywidualne. Skąd się to wszystko wzięło. a no ….

„14 może 15” lat temu poznałem kolegę, który mówi do mnie, ze poszukuje kogoś do reprezentowania jego firmy. Jednym słowem poszukiwał Przedstawiciela handlowego. Znając siebie długo się na tym nie zastanawiałem. Kilka dni później rozpocząłem pracę, przygodę z usługami IT. Chodząc, rozmawiając, pisząc propozycje handlowe dla Klientów indywidualnych jak i firm zacząłem przynosić osiągnięcia w postaci usług komputerowych jak i stron internetowych. I tak z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc, krok po kroku moje działania marketingowe przynosiły wymierne rezultaty.

Minęło kilka może kilkanaście miesięcy, gdzie w niektórych przypadkach sam własnymi siłami zacząłem projektować rożne wizytówki i ulotki do druku. Jeden ze znajomych, całkiem przypadkiem stwierdził kiedyś, że mam dar do wykonywania projektów indywidualnych nie szablonowych dla Klienta.

I tak to zacząłem przygodę z projektowaniem poligrafii oraz serwisów internetowych. Dziś po wielu latach pracując w rożnych programach projektuję w: Corel Draw, Photoshop, Ilustrator, Gimp, w programach biurowych, serwisuje komputery, posługuję się systemami Windows, Linux OS. Konfiguruję i tworzę. A Klienci z poleceń oceniają indywidualnie moje wykonane projekty.

Krystyna Maria Schönberger

Krystyna Maria Schönberger

O mnie kilka słów…

Witam serdecznie Państwa, mam na imię Krystyna Maria Schönberger. Jestem entuzjastka jak również i fachowym nauczycielem i tłumaczem trzech jeżyków obcych: angielskiego, niemieckiego i szwedzkiego. Jestem właścicielka szkoły językowej – Deutsch mit Christina.
Ta wielka pasja jak miłość jest ze mną od 9 roku życia, kiedy to rozpoczęłam jako młoda dziewczynka naukę języków obcych. Nauczam już 14 lat. Jestem Absolwentka Prawa i Germanistyki na Uniwersytecie we Wiedniu. Dyplomowanym tłumaczem języka angielskiego, niemieckiego i szwedzkiego. Poza tym jestem licencjonowanym przewodnikiem wycieczek po krajach niemiecko-języcznych a moja misja jest najważniejsza oraz jakość usług, szkoleń, które mogę Państwu zagwarantować jako:

kompetencja dydaktyczna
– jasna i klarowna strategia działania pracy (efektywne metody dydaktyczne),
– konsekwencja i motywacja w Państwa w celach zawodowych.

Moi klienci – to przede wszystkim osoby ambitne, rożni wiekowo, oraz pełni pasji, z kolei moją osobistą ambicją jest to, aby każdy z moich Kursantów swobodnie, komfortowo oraz bez strachu porozumiewał się w języku niemieckim. Zapraszam na zajęcia w milej atmosferze – zapewniam, że razem możemy odnieść sukces!!!
Aby to osiągnąć, stosuję autorską, skuteczną i kreatywną metodę nauczania, z wykorzystaniem nieszablonowych materiałów, dzięki której postępy uczniów są widoczne o wiele szybciej, niż w przypadku tradycyjnej nauki z podręcznikiem, tak bardzo lubianej wśród wielu szkół. Solidność, indywidualnie i niebanalne rozwiązania dydaktyczne oraz świetna komunikacja na zajęciach sprawiają, że wielu uczniów przychodzi do mnie  z polecenia. Zapraszam na zajęcia i zapewniam, że wspólnie odniesiemy sukces.

Absolwentka Prawa i studiów doktoranckich na Uniwersytecie we Wiedniu. Czynny adwokat i mediator, działający w Austrii. Z chęcią pomogę w przygotowaniu do kolokwiów/ egzaminów na studiach. Posiadam wiele materiałów. W przystępny sposób, opierając się o przykłady z życia, kazusy i orzecznictwo- przygotuję, wytłumaczę i pozwolę poszerzyć wiedzę z zakresu przedmiotów wykładowych na kierunku Prawo, Stosunki Międzynarodowe, Prawo Podatkowe, w szczególności specjalizuję się w: prawie karnym, prawie cywilnym (w tym rodzinnym i spadkowym), prawie administracyjnym, prawie handlowym i gospodarczym, prawie karnym materialnym, logice, prawoznawstwie, prawie konstytucyjnym.

Terminy do ustalenia.
Godziny, ranne, południowe, popołudniowe i wieczorne, to jest od godz. 17.00 oraz weekendy.
Kontakt telefoniczny i uzgodnienie szczegółów po wstępnym kontakcie mailowym.
mobile: +48 508 827 489
mobile: +43 660 383 6873